Dinamo: un nou început sau pierderea demnității vizuale?
Așa cum scriam recent cu ocazia rebrandingului de la Olympique de Marseille, în sport, un logo este un depozitar de emoție, o ancoră identitară și, în această eră a online-ului, un activ digital strategic ce trebuie adaptat ecranelor smartphone-urilor și să arate bine pe merchandise. Pe 4 mai 2026, a venit rândul celor de la […]
Dinamo: un nou început sau pierderea demnității vizuale? Read More »



